26. mail NuQ Trefi programmis | NUKU
Tagasi

26. mail NuQ Trefi programmis

jaga
25. Mai 2019 | 13:38

Pühapäeva, 26. mai on viimane päev, mil saada osa visuaalteatrifestivalist NuQ Treff! Järgmisel korral alles kahe aasta pärast!

11:00 „Kolja teos“ (Venemaa) NUKU väikeses saalis. Vanusele 8+.

Vene keeles, eesti- ja ingliskeelsete subtiitritega. Auhinnatud lavastaja Jana Tumina: „Eriline laps tähendab erilist maailma. Kardame seda maailma, sest teame sellest nii vähe. „Kolja teos” on mõtisklus sellest, kuidas sünnib luule, kuidas leiab inspiratsioon tee inimhinge ja kuidas kellegi kujutluses sünnib armastus, et saada tema elu tuumaks.” Vaata lähemalt lühivideost.

12:00 „Klotsiteater“ (Soome) NUKU muuseumis. Vanusele 3+, TEKSTITA

Abstraktsed geomeetrilised puuklotsid ärkavad ellu ja viivad publiku rännakule eri maailmadesse, juhtideks nukunäitleja, muusika ja helid. Klotsiteater on sõnadeta skulptuurne nukuteater, mis sobib vaatamiseks kõigile, sõltumata vanusest või keelest.

13:00 „Päris mäng“ (Eesti) NUKU ovaalsaalis. Vanusele 3-5, TEKSTITA

Kui vanaisa oma puutöökojas mängumootori käima saab, siis võib kõike juhtuda! Puuhaamer, liigendjoonlaud, vinkel, höövel ja veel igasugused tundmatute nimedega puutööriistad võivad vanaisa käes täiesti muuseas ellu ärgata. See on päris mäng!

14:00 ZUGA Ühendatud Tantsijate (Eesti) töötuba peredele NUKU proovisaalis.

Töötuba kujutab endast mängulist koosolemist kogu perele, kus uue salakeele — liikumise — abil saab iga osaleja jutustada loo oma rõõmudest ja sellest, mis vahel kurvaks teeb. Oodatud on kõik lapsed alates 4. eluaastast ja nende vanemad. Kestus u 75 minutit.

14:00 „Igatsedes Amelia Earharti“ (Soome) Von Krahli Teatris. Noortele ja täiskasvanutele.

Õhuline, unenäoline ja mõneti humoristlik nukulavastus, mis esitab iseäraliku versiooni sellest, mis võis juhtuda enne ja pärast Amelia Earharti kadumist 1937. aastal,

14:00 „Kolja teos“ (Venemaa) NUKU väikeses saalis. Vanusele 8+. Vene keeles, eesti- ja ingliskeelsete subtiitritega.

16:00 „Virmaliste vennad“ (Poola) Kanuti Gildi SAALis. Vanusele 5+. VÄLJA MÜÜDUD

Poola keeles, eesti- ja ingliskeelse sisututvustusega paberil. Lavastust elavdavad laulud ja lihtsate pillidega loodud muusika, valguse, varjude ja nukkude abil luuakse mitmevärvilisi pilte.

15:00 „Klotsiteater“ (Soome) NUKU muuseumis. Vanusele 3+, TEKSTITA

18:00 „Pookh & Prakh“ (Venemaa) NUKU Ferdinandi saalis. Noortele ja täiskasvanutele. TEKSTITA

Sõnatutes etteastetes sünnib laval plahvatusohtlik konflikt üksildase mehe ja erakliku naise vahel. Mööda maailma armastust otsides vahetavad nad rolle, liiguvad läbi žanrite, panevad ette maskid ja võtavad kätte nukud. Õnnelik lõpp jääbki tulemata, aga paeluv teekond ise pakub mõningast lohutust.

19:00 Alustab festivaliklubi NUKU Hendriku kohvikus ja lõpetab festivali.

Veel uudiseid