Algas NUKU teatripiletite sooduskampaania | NUKU
Tagasi

Algas NUKU teatripiletite sooduskampaania

jaga
04. September 2018 | 9:25

Tänasest pühapäevani ehk 4.9. septembrini kestab NUKU teatripiletite sooduskampaania. See tähendab, et septembri, oktoobri ja novembri etendustele saab soetada eriti hea ja soodsa hinnaga teatripileteid!

Mängukavas on pea kõik teatri repertuaaris olevad lavastused, kust leiab sobiva igaüks nii 11-kuune beebi, 9-aastane laps, 15-aastane noor kui ka täiskasvanu. Uuslavastustest on müügis kõik järgmistel kuudel esietenduvad lavastused: „Noored hinged“, „Puuhaldjate lugu“, „Vari“ ja „Protsess“ kui ka eelmise hooaja menukid „Pollyanna“, „(p)ÖÖ“ ning „Enne meid oli veeuputus“.

Lisaks on erihinnaga müügil ka 2019. aasta suvel taas etenduv suvelavastus „Gulliveri reisid“. Etendused toimuvad Viinistu katlamaja-teatrisaalis 28.30. juunil ning 10.14. juulil.

Kõiki pileteid on piiratud koguses ning neile ei kehti muud, tavapärased soodustused (Partnerkaart, Club One). 

Piletikampaania jooksul kehtivad hinnasoodustused on järgmised: kõik väikelaste- ja koolieelikute lavastused maksavad 7 või 7,5 eurot (tavahind 9 või 10 eurot). Koolilastele mõeldud lavastuste piletihind on kampaania ajal 9 eurot (tavahind 12 eurot) ning noortele ja täiskasvanutele mõeldud lavastuste pilet maksab 11 eurot (tavahind 18 eurot). Lavastuse „Enne meid oli veeuputus“ sooduspilet maksab 15 eurot ning „Gulliveri reiside“ piletihind on 14 eurot (tavahinnad vastavalt 22 eurot ja 16 eurot).

Soodsast võimalusest on oodatud osa saama ka suuremad seltskonnad – lasteaedade, koolide ja sõpruskondade-kollektiivide grupid. Nende broneeringuid võetakse vastu telefonil 6679 555 (kassa) või 6670 510 (müügijuht) või e-kirja teel aadressil kassa [at] nuku.ee.

Lisainfo
NUKU teatri kassa
tel 6679 555, kassa [at] nuku.ee

 

Veel uudiseid