Jaanuaris alustab teist hooaega NUKU mälumängusari | NUKU
Tagasi

Jaanuaris alustab teist hooaega NUKU mälumängusari

jaga
13. Detsember 2017 | 14:42

NUKU teatri mälumängusari alustab teist hooaega 2018. aasta 23. jaanuaril. Oodatud on osalema 1-4 liikmelised võistkonnad, eelregistreerimine aadressil hannele.kand [at] nuku.ee või Facebooki sündmuse lehel. Kohti jagub 18 kärmemale võistkonnale!

Mälupulss voorud toimuvad Hendriku kohvikus (Lai 1/Nunne 4):
23. jaanuar kell 19
20. veebruar kell 19
29. märts kell 19 (erandkorras Väikese saali fuajees)
17. aprill kell 19
Finaalmäng mai lõpus kell 19 (aeg selgub veebruari alguseks)

Igas voorus on 6 teemablokki, igas blokis 5 küsimust. Võistkond kogub punkte igas voorus ning viie mängu peale suurima punktisumma saanud võistkond on sarja 2. hooaja üldvõitja!

Et mängu viivad läbi teatriinimesed, kalduvad teemad pigem humanitaarvaldkonda, jäädes klassikalise mälumängu piiridesse-reeglitesse. Kindlasti tuleb ka pildi- ja heliküsimusi.

Osalustasu igas mängus iga osaleja kohta on 1 euro. Osalustasu kasvatab auhinnafondi, kus on kultuurisündmuste pileteid ja meeneid.

Sissepääs mängule alates 18.30 Lai 1 asuvast kohviku uksest. Mängu kestus orienteeruvalt 2 tundi. Mängu eel ja esimeses osas on avatud ka Hendriku kohvik.

NUKU teatri mälumängusari sai alguse 2017. aasta talvel, kui teatri 65. hooaja puhul toimus sari mälu+. Uuel hooajal toimub sari nime all Mälupulss. Võistkondliku mälumängu eestvedajad on näitleja ning mälumängur Mihkel Tikerpalu ja kommunikatsioonijuht ning mälumänguhuviline Hannele Känd.

Lisainfo ja registreerimine: 
Hannele Känd, 5669 8839 / hannele.kand [at] nuku.ee

Veel uudiseid