Sel hooajal etenduvad viimast korda kuus lavastust | NUKU
Tagasi

Sel hooajal etenduvad viimast korda kuus lavastust

jaga
28. Veebruar 2018 | 11:13

Sel hooajal toimuvad mitmete lavastuste viimased etendused.  Nendeks on "Munatopskid", "Hanel oli auto", "Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks", "Väike Gavroche", "Lemuel Pitkini demonteerimine" ja "Linnud".

"Munatopskid" on Helle Laasi loodud lugu kanadest, kukkedest, rebastest ja öökullidest. See on mõeldud väikestele lastele vanuses 3-5 aastat. "Munatopskeid" näeb veel järgmistel päevadel: 25. märts, 24. aprill, 29. aprill ja 15. mai.

Mirko Rajase lavastatud "Lemuel Pitkini demonteerimineon lavastus, kus nii nukuteatri kui ka psühholoogilise teatri väljendusvahendite abil jutustatakse lugu noormehest, kelle õnneotsimine laias maailmas toob talle kaasa rohkem häda, kui mees kanda suudab. Elus püsimiseks ja oma armastuse, vaimu ning füüsise säilitamiseks on vaja asuda karmi võitlusse, kus mängitakse inimese vabaduse, eneseväärikuse ja hingepuhtusega. Viimased etendused toimuvad 28. veebruaril, 1. märtsil, 24. ja 25. mail kell 19.

Taavi Tõnissoni lavastus "Väike Gavrochetoob vaatajate ette Victor Hugo romaani „Hüljatud” ühe peategelase – Prantsuse revolutsiooni aegses Pariisis elava tänavapoiss Gavroche’i. Ajal, mil Prantsusmaa kuningas on unustanud rahva eest hoolitsemise, kannab Gavroche hoolt oma tänava inimeste eest – nagu väike hea kuningas, kelle kuningriigis on kõik võrdsed. Etendused toimuvad veel 14. ja 15. märtsil, 8., 10. ja 11. aprillil ning 6., 8. ja 9. mail.

Helle Laasi loodud "Hanel oli auto" on mõeldud peamiselt 3-5 aastastele lastele ning jutustab loo hanest, kel oli auto. Kõigil linnaelanikel tekib aga hane sõidukist peagi oma arvamus, mis mitte kuidagi teiste nähtuga kokku ei lähe. Lavastust näeb veel 24. märtsil, 11., 12. ja 14. aprillil ning 8. ja 10. mail.

Täiskasvanutele mõeldud Vahur Kelleri loodud põnevik "Linnud" põhineb Hitchcocki ja du Maurier'i loomingul ning neid kolme seob apokalüptiline motiiv lindudest, kes hakkavad ootamatult ja arusaamatutel põhjustel inimesi ründama. Kaks viimast etendust antakse 16. ja 17. märtsil kell 19.

"Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks" (lav Virko Annus) on lavastus, kus pisut jaburaid ja naljakaid lugusid jutustab hämmastavate trikkide saatel muhe näitleja Tarmo Männard.  Lavastus sobib kõigile alates 5. eluaastast. Etendusi antakse veel 22., 23. ja 24. märtsil, 11. ja 12. aprillil ning 10. mail.

Lisainfo
NUKU teatri kassa
tel 6679 555, kassa [at] nuku.ee 

Veel uudiseid